خدمات

ایمپلنت

ایمپلنت پین باریکی ست که از تیتانیوم خالص سازگار با بدن ساخته شده و درون استخوان فک گذاشته می شود و در حال حاضر بهترین روش درمانی برای جایگزینی دندان از دست رفته میباشد اگر شما بعد از کارگذاری ایمپلنت از ان به خوبی نگهداری کنید و بهداشت دهان خود را به خوبی رعایت کنید میتوانید برای بقیه عمر خود از آن استفاده کنید و در طرح لبخند شما بسیار نقش دارد.

لمینیت

لمینت یا ونیر لایه‌ای از مواد همرنگ دندان است که برای اصلاح رنگ، شکل، فرم و یا طول دندان‌ها یا بستن فاصلهٔ بین دندان‌ها و درمان دندان‌های شکسته روی دندان قرار داده می‌شود. ونیر‌ها یا به طور مستقیم در داخل مطب ساخته میشوند که این نوع از جنس مواد ترمیمی همرنگ دندان (یا کامپوزیت) هستند

بلیچینگ

بلیچینگ یعنی سفید کردن دندانها بوسیله مواد خاص که خاصیت اکسید کنندگی دارند و اکثرا از مشتقات پراکسید هیدروژن میباشند. عملکرد این محصولات به اینصورت است که مواد اکسید کننده به داخل ساختار کریستالی مینای دندان نفوذ کرده و رنگ دانه های رسوب کرده در بین کریستال های مینائی را اکسید می‌کنند.با گذشت زمان نفوذ مواد اکسید کننده به داخل عاج دندان که در لایه زیرین مینا قرار داردنیز صورت گرفته و رنگ عاج نیز روشن تر می‌شود.

ترمیم دندان

ترمیم دندان روشی است برای برداشتن قسمت های پوسیده و خراب شده دندان و جایگزینی آن با مواد مخصوص ترمیم دندان ، یک ترمیم دندانی ایده آل باید:
حفره برجود آمده در اثر پوسیدگی یا شکستگی دندان را اصلاح کند.
زیبایی و توانایی جویدن را که در اثر پوسیدگی از بین رفته بازگرداند.
از عفونت مجدد و پیشرفت پوسیدگی در آینده جلوگیری کند.

چکاپ و آموزش بهداشت

یکی از عمده ترین وظایف هر مرکز پزشکی و بهداشتی در کنار درمان بیماریها و مشکلات موجود، پیشگیری از بوجود آمدن بیماری های مرتبط در آینده است، که در دندانپزشکی به روشهای مختلف قابل انجام است و در ادامه به مهمترین این روش ها اشاره خواهد شد.

پروتز ثابت و متحرک

دو نوع پروتز ثابت و متحرک برای دندان وجود دارد. نوع ثابت شامل تاج(روکش) و پل (بریج)است که به دندان متصل میشوند و پروتز متحرک شامل دندان مصنوعی کامل (دست دندان) و پارسیل (جزئی )است.

تماس با ما
دسترسی سریع