دکتر اشکان مصطفی نژاد

دکتر اشکان مصطفی نژاد دارنده دکترای دندانپزشکی از دانشگاه تهران، مسترشیپ ایمپلنت از انجمن بین المللی ایمپلنتولوژی ICOI

دکتر اشکان مصطفی نژاد دارنده دکترای دندانپزشکی از دانشگاه تهران و مسترشیپ ایمپلنت و جراحی فک و صورت از انجمن بین المللی ایمپلنتولوژیستها ICOI میباشند.

دکتر مصطفی نژاد با بیش از 18 سال تجربه کار کلینیکی همراه با تحقیق و پژوهش مبدع و اولین ایجاد کننده سیستم ارائه خدمات دندانپزشکی بدون استرس (stressless dental care) میباشند که هدف آن ارائه خدمات دندانپزشکی با کمترین درد و ناراحتی و با بهترین کیفیت میباشد.

عواملی که عمدتا موجب ایجاد استرس دندانپزشکی در افراد میشوند عبارتند از : محیط نامناسب درمانی که تداعی کننده و یاداور درمانهای دردناک میباشند، اطلاعات ناکافی مراجعین راجع به کم و کیف درمانی که قرار است برایشان انجام شود، تجربه دردناک حین و پس از درمان به دلیل ضعف در حصول بیحسی عمیق و مهمتر از همه خود پروسه تزریق و بی حس کردن دندانها میباشند که در سیستم مذکور ضمن ارائه خدمات با کیفیت بسیار بالا این عوامل استرس زا که موجب ترس و ناراحتی و گریز بیماران از مراکز دندانپزشکی میشوند به کمترین میزان ممکن رسیده و یا کاملا حذف میشود. و طبق نظرسنجی های انجام شده در بیمارانی که با این سیستم درمان شده اند استرس قبل از حضور در مرکز و ناراحتی حین درمان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و پس از چند جلسه درمان ترس از دندانپزشکی تا حدود زیادی از بین رفته است.

تیم درمانی دکتر مصطفی نژاد و همکاران در تلاش است با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و بکار گیری مدرن ترین متدهای روز دندانپزشکی در هر یک از درمانهای ایمپلنت، لمینیت، ونیر، بلیچینگ (سفیدکردن دندانها)، جراحی های لثه و درمان ریشه بهترین نتیجه را برای شما مراجعین محترم فراهم آورده و میزان بالای رضایتمندی مراجعین عزیز ما گواه موفقیت ما در رسیدن به اهداف مان میباشد.

اگر نیاز به خدمات دندانپزشکی با کیفیت بالا دارید، اگر از درمانهای دندانپزشکی در هراسید، اگر تجربه بدی از درمانهای گذشته دارید، اگر مشکل خاصی (مانند تنگی نفس، خستگی دهان و…) در پذیرش درمانهای دندانپزشکی دارید… به شما پیشنهاد میکنیم حتما با متخصصان و همکاران ما مشورت کنید، امید داریم با ارائه مشاوره علمی و انجام خدمات با کیفیت بالا شما نیز به خانواده بزرگ همراهان ما بپیوندید.